Finaalit

Kolmella voitolla Suomen mestariksi.

Manse PP, Tampere 2
Kouvolan Pallonlyöjät 1

Pronssi

Kahdella voitolla pronssia.

Vimpelin Veto 2
Sotkamon Jymy 0

Superpesiskarsinta

Kolmella voitolla Superpesikseen.

Kankaanpään Maila 3
Jyväskylän Lohi 0

Oulun Lippo 1
Siilinjärven Pesis 3

Finaalit

Kolmella voitolla Suomen mestariksi.

Jyväskylän Kirittäret 1
Porin Pesäkarhut 2

Pronssi

Kahdella voitolla pronssia.

Lapuan Virkiä 0
Manse PP, Tampere 2

Superpesiskarsinta

Kolmella voitolla Superpesikseen.

Mynämäen Vesa 0
Pöytyän Urheilijat 3

Mailattaret, Vaasa 2
Siilinjärven Pesis 0
tulospalvelu-banneri-800x800.png->description
banneri-sarjaohjelma.png->description
twitter.png->descriptionfacebook.png->descriptioninstagram.png->descriptionyoutube.png->descriptionspotify-150x150.png->descriptionlinkedin.png->description

Janne Mäkelä
Vimpelin Veto 6+89

Roope Korhonen
Sotkamon Jymy 6+84

Juha Niemi
Manse PP, Tampere 5+84

Jukka-Pekka Vainionpää
Seinäjoen JymyJussit 4+78

Juha Korhonen
Hyvinkään Tahko 5+72

Joni Rytkönen
Sotkamon Jymy 81

Tuomas Jussila
Manse PP, Tampere 53

Jere Vikström
Hyvinkään Tahko 49

Matti Saukko
Kouvolan Pallonlyöjät 43

Olli Heikkala
Vimpelin Veto 42

Kärkilyöjät

Niko Korhonen
Sotkamon Jymy 174

Joni Rytkönen
Sotkamon Jymy 173

Lauri Vierimaa
Kankaanpään Maila 170

Tuomas Jussila
Manse PP, Tampere 170

Jere Vikström
Hyvinkään Tahko 165

Juha Puhtimäki
Manse PP, Tampere 19

Jere Vikström
Hyvinkään Tahko 14

Juho Toivola
Imatran Pallo-Veikot 14

Roope Korhonen
Sotkamon Jymy 14

Jukka-Pekka Vainionpää
Seinäjoen JymyJussit 14

Roope Korhonen
Sotkamon Jymy 26

Topi Kosonen
Pattijoen Urheilijat, Raahe 20

Aleksi Rautiainen
Joensuun Maila 16

Juho Toivola
Imatran Pallo-Veikot 13

Tuomas Jussila
Manse PP, Tampere 13

Ville Väliaho
Joensuun Maila 10

Janne Kivipelto
Kouvolan Pallonlyöjät 10

Topi Kosonen
Pattijoen Urheilijat, Raahe 8

Juho Hakomäki
Koskenkorvan Urheilijat 6

Teemu Kinnunen
Siilinjärven Pesis 6

Susanna Puisto
Pesäkarhut, Pori 1+71

Janette Lepistö
Lapuan Virkiä 2+67

Emma Körkkö
Jyväskylän Kirittäret 12+50

Siri Eskola
Jyväskylän Kirittäret 1+59

Pauliina Harinen
Hyvinkään Tahko 1+52

Emilia Itävalo
Pesäkarhut, Pori 51

Kaisaleena Rautakorpi
Lapuan Virkiä 51

Silja Syrjälä
Seinäjoen Maila-Jussit 45

Emma Körkkö
Jyväskylän Kirittäret 43

Kaisa Peräaho
Lapuan Virkiä 42

Kärkilyöjät

Silja Syrjälä
Seinäjoen Maila-Jussit 138

Emma Körkkö
Jyväskylän Kirittäret 134

Emilia Itävalo
Pesäkarhut, Pori 127

Kirsi Ala-Lipasti
Manse PP, Tampere 122

Emilia Linna
Pesäkarhut, Pori 122

Emilia Linna
Pesäkarhut, Pori 19

Emma Körkkö
Jyväskylän Kirittäret 16

Lina Olenius
Manse PP, Tampere 11

Anni Laakso
Seinäjoen Maila-Jussit 10

Essi Kesti
Kempeleen Kiri 9

Mari-Ann Lehtinen
Mynämäen Vesa 20

Susanna Puisto
Pesäkarhut, Pori 14

Laura Pohjola
Siilinjärven Pesis 14

Silja Syrjälä
Seinäjoen Maila-Jussit 13

Camilla Höglund
Roihuttaret, Helsinki 12

Anni Heikkilä
Hyvinkään Tahko 7

Mari Mantsinen
Jyväskylän Kirittäret 7

Anna Ala-Kauhaluoma
Manse PP, Tampere 6

Johanna Karjanlahti
Seinäjoen Maila-Jussit 5

Essi Rytteri
Pesä Ysit, Lappeenranta 5