Vasemmalle
la 17.2. klo 18:00

Talvisuper, Runkosarja Miehet

Vimpelin Veto VS
Vimpelin Veto
Tulospalvelu
su 18.2. klo 11:30

Talvisuper, Runkosarja Miehet

Haminan Palloilijat VS
Haminan Palloilijat
Tulospalvelu
su 18.2. klo 14:00

Talvisuper, Runkosarja Miehet

Pattijoen Urheilijat, Raahe VS
Pattijoen Urheilijat, Raahe
Ruutu
Tulospalvelu
su 18.2. klo 15:00

Talvisuper, Runkosarja Miehet

Alajärven Ankkurit VS
Alajärven Ankkurit
Tulospalvelu
su 18.2. klo 18:00

Talvisuper, Runkosarja Miehet

Vimpelin Veto VS
Vimpelin Veto
Ruutu
Tulospalvelu
la 24.2. klo 17:00

Talvisuper, Runkosarja Naiset

Lapuan Virkiä VS
Lapuan Virkiä
Tulospalvelu
Oikealle

Lohko A

Seura O P
1. Sotkamon Jymy 5 12
2. Kempeleen Kiri 4 8
3. Imatran Pallo-Veikot 3 6
4. Joensuun Maila 3 6
5. Kiteen Pallo 4 3
6. Pattijoen Urheilijat, Raahe 4 2
7. Puijon Pesis, Kuopio 3 0

Lohko B

Seura O P
1. Hyvinkään Tahko 4 8
2. Kouvolan Pallonlyöjät 3 7
3. Vimpelin Veto 5 7
4. Manse PP, Tampere 3 6
5. Seinäjoen JymyJussit 4 5
6. Alajärven Ankkurit 5 3
7. Haminan Palloilijat 4 3

Lohko A

Seura O P
1. Lapuan Virkiä 4 11
2. Jyväskylän Kirittäret 4 7
3. Mailattaret, Vaasa 4 4
4. Seinäjoen Maila-Jussit 4 4
5. Joensuun Maila 3 3
6. Hyvinkään Tahko 3 0

Lohko B

Seura O P
1. Manse PP, Tampere 3 8
2. Pesäkarhut, Pori 2 5
3. Fera, Rauma 3 4
4. Team NOBE Hamina 2 2
5. Roihuttaret, Helsinki 3 2
6. Pöytyän Urheilijat 3 0
tulospalvelu-banneri-800x800.png->description
banneri-sarjaohjelma.png->description
twitter.png->descriptionfacebook.png->descriptioninstagram.png->descriptionyoutube.png->descriptiontiktok-social-icon-square-white.png->descriptionlinkedin.png->description

Ossi Meriläinen
Kempeleen Kiri 11

Roope Korhonen
Sotkamon Jymy 1+9

Juho Ihamäki
Alajärven Ankkurit 9

Patrik Wahlsten
Kouvolan Pallonlyöjät 8

Perttu Ruuska
Manse PP, Tampere 8

Etenijät

Eero Kuitunen
Imatran Pallo-Veikot 6

Patrik Vartama
Kouvolan Pallonlyöjät 6

Aatu Saastamoinen
Kempeleen Kiri 6

Olli Heikkala
Vimpelin Veto 6

Jesse Eskelinen
Hyvinkään Tahko 6

Elmeri Purmonen
Sotkamon Jymy 25

Joona Peltokangas
Alajärven Ankkurit 23

Juuso Lattu
Sotkamon Jymy 23

Justus Teppo
Seinäjoen JymyJussit 22

Jesse Eskelinen
Hyvinkään Tahko 21

Hannes Pekkinen
Sotkamon Jymy 4

Topi Still
Pattijoen Urheilijat, Raahe 2

Jiri Pippola
Kiteen Pallo 2

Toni Laakso
Imatran Pallo-Veikot 2

Ossi Meriläinen
Kempeleen Kiri 2

Hutunkeitto

Lassi Vasarainen
Kiteen Pallo 4

Perttu Ruuska
Manse PP, Tampere 3

Janne Mäkelä
Vimpelin Veto 3

Nestori Yli-Sissala
Alajärven Ankkurit 3

Aapo Komulainen
Sotkamon Jymy 3

Janette Lepistö
Lapuan Virkiä 12

Tinja Töyrylä
Jyväskylän Kirittäret 9

Siiri Laine
Manse PP, Tampere 8

Aino-Kaisa Mantere
Seinäjoen Maila-Jussit 7

Emmi Särkioja
Jyväskylän Kirittäret 7

Etenijät

Selina Similä
Jyväskylän Kirittäret 10

Kaisa Peräaho
Lapuan Virkiä 8

Saana Kamppinen
Jyväskylän Kirittäret 8

Petra Kerola
Lapuan Virkiä 8

Jasmin Andreasen
Fera, Rauma 7

Venla Karttunen
Jyväskylän Kirittäret 28

Viivi Partanen
Jyväskylän Kirittäret 24

Petra Äkkinen
Mailattaret, Vaasa 21

Janette Lepistö
Lapuan Virkiä 21

Emmi Särkioja
Jyväskylän Kirittäret 20

Hanna Toivanen
Joensuun Maila 2

Saana Kamppinen
Jyväskylän Kirittäret 2

Siiri Laine
Manse PP, Tampere 2

Ilona Hakoniemi
Fera, Rauma 2

Terhi Värri
Team NOBE Hamina 2

Hutunkeitto