Runkosarja2018

Kalenteri kesäkuu

ti 26.6. klo 18:00 Oulun Lippo Pesis  -  Imatran Pallo-Veikot
ti 26.6. klo 18:00 Haminan Palloilijat  -  Koskenkorvan Urheilijat
monikameraMonikameralähetys
ti 26.6. klo 18:00 Hyvinkään Tahko  -  Kiteen Pallo -90
ti 26.6. klo 18:00 Joensuun Maila  -  Pattijoen Urheilijat, Raahe
ti 26.6. klo 18:00 Kankaanpään Maila  -  Vimpelin Veto
ke 27.6. klo 18:00 Seinäjoen JymyJussit  -  Sotkamon Jymy
to 28.6. klo 18:00 Imatran Pallo-Veikot  -  Oulun Lippo Pesis
monikameraMonikameralähetys
to 28.6. klo 18:00 Kiteen Pallo -90  -  Hyvinkään Tahko
to 28.6. klo 18:00 Koskenkorvan Urheilijat  -  Haminan Palloilijat
to 28.6. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  -  Alajärven Ankkurit
to 28.6. klo 18:00 Pattijoen Urheilijat, Raahe  -  Joensuun Maila
to 28.6. klo 18:00 Sotkamon Jymy  -  Seinäjoen JymyJussit
to 28.6. klo 18:00 Vimpelin Veto  -  Kankaanpään Maila

Kalenteri heinäkuu

ti 3.7. klo 18:00 Hyvinkään Tahko  -  Seinäjoen JymyJussit
ti 3.7. klo 18:00 Joensuun Maila  -  Oulun Lippo Pesis
ti 3.7. klo 18:00 Kankaanpään Maila  -  Imatran Pallo-Veikot
ti 3.7. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  -  Pattijoen Urheilijat, Raahe
ti 3.7. klo 18:00 Alajärven Ankkurit  -  Koskenkorvan Urheilijat
ke 4.7. klo 18:00 Haminan Palloilijat  -  Pattijoen Urheilijat, Raahe
ke 4.7. klo 18:00 Vimpelin Veto  -  Sotkamon Jymy
to 5.7. klo 18:00 Oulun Lippo Pesis  -  Kiteen Pallo -90
to 5.7. klo 18:00 Seinäjoen JymyJussit  -  Kouvolan Pallonlyöjät
to 5.7. klo 19:00 Imatran Pallo-Veikot  -  Joensuun Maila
pe 6.7. klo 18:00 Sotkamon Jymy  -  Haminan Palloilijat
la 7.7. klo 15:00 Koskenkorvan Urheilijat  -  Vimpelin Veto
la 7.7. klo 15:00 Alajärven Ankkurit  -  Kankaanpään Maila
la 7.7. klo 16:00 Oulun Lippo Pesis  -  Hyvinkään Tahko
su 8.7. klo 16:00 Sotkamon Jymy  -  Imatran Pallo-Veikot
su 8.7. klo 17:00 Pattijoen Urheilijat, Raahe  -  Hyvinkään Tahko
su 8.7. klo 17:00 Seinäjoen JymyJussit  -  Joensuun Maila
su 8.7. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  -  Kiteen Pallo -90
ti 10.7. klo 18:00 Haminan Palloilijat  -  Oulun Lippo Pesis
ti 10.7. klo 18:00 Joensuun Maila  -  Alajärven Ankkurit
ti 10.7. klo 18:00 Kankaanpään Maila  -  Seinäjoen JymyJussit
ti 10.7. klo 18:00 Pattijoen Urheilijat, Raahe  -  Kiteen Pallo -90
to 12.7. klo 18:00 Kiteen Pallo -90  -  Kankaanpään Maila
to 12.7. klo 18:00 Koskenkorvan Urheilijat  -  Pattijoen Urheilijat, Raahe
to 12.7. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  -  Hyvinkään Tahko
to 12.7. klo 18:00 Sotkamon Jymy  -  Joensuun Maila
to 12.7. klo 18:00 Vimpelin Veto  -  Alajärven Ankkurit
to 12.7. klo 18:00 Imatran Pallo-Veikot  -  Haminan Palloilijat
pe 13.7. klo 18:00 Seinäjoen JymyJussit  -  Oulun Lippo Pesis
la 14.7. klo 15:00 Alajärven Ankkurit  -  Pattijoen Urheilijat, Raahe
la 14.7. klo 16:00 Hyvinkään Tahko  -  Sotkamon Jymy
su 15.7. klo 16:00 Oulun Lippo Pesis  -  Kouvolan Pallonlyöjät
su 15.7. klo 16:00 Vimpelin Veto  -  Imatran Pallo-Veikot
su 15.7. klo 17:00 Kiteen Pallo -90  -  Haminan Palloilijat
su 15.7. klo 17:00 Koskenkorvan Urheilijat  -  Kankaanpään Maila
ti 17.7. klo 18:00 Kiteen Pallo -90  -  Koskenkorvan Urheilijat
ti 17.7. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  -  Haminan Palloilijat
ti 17.7. klo 18:00 Pattijoen Urheilijat, Raahe  -  Seinäjoen JymyJussit
ti 17.7. klo 18:00 Vimpelin Veto  -  Hyvinkään Tahko
ke 18.7. klo 18:00 Imatran Pallo-Veikot  -  Koskenkorvan Urheilijat
ke 18.7. klo 18:00 Sotkamon Jymy  -  Kankaanpään Maila
to 19.7. klo 18:00 Haminan Palloilijat  -  Vimpelin Veto
to 19.7. klo 18:00 Hyvinkään Tahko  -  Alajärven Ankkurit
to 19.7. klo 18:00 Joensuun Maila  -  Kankaanpään Maila
pe 20.7. klo 18:00 Kiteen Pallo -90  -  Imatran Pallo-Veikot
pe 20.7. klo 18:00 Pattijoen Urheilijat, Raahe  -  Oulun Lippo Pesis
la 21.7. klo 15:00 Alajärven Ankkurit  -  Seinäjoen JymyJussit
la 21.7. klo 17:00 Joensuun Maila  -  Hyvinkään Tahko
su 22.7. klo 16:00 Vimpelin Veto  -  Pattijoen Urheilijat, Raahe
su 22.7. klo 17:00 Kankaanpään Maila  -  Haminan Palloilijat
su 22.7. klo 17:00 Koskenkorvan Urheilijat  -  Oulun Lippo Pesis
su 22.7. klo 17:00 Kouvolan Pallonlyöjät  -  Sotkamon Jymy
ti 24.7. klo 18:00 Seinäjoen JymyJussit  -  Koskenkorvan Urheilijat
ti 24.7. klo 18:00 Sotkamon Jymy  -  Kiteen Pallo -90
ti 24.7. klo 18:00 Imatran Pallo-Veikot  -  Alajärven Ankkurit
ti 24.7. klo 18:00 Joensuun Maila  -  Kouvolan Pallonlyöjät
ti 24.7. klo 18:00 Oulun Lippo Pesis  -  Vimpelin Veto
ke 25.7. klo 18:00 Haminan Palloilijat  -  Alajärven Ankkurit
to 26.7. klo 18:00 Haminan Palloilijat  -  Seinäjoen JymyJussit
to 26.7. klo 18:00 Hyvinkään Tahko  -  Imatran Pallo-Veikot
to 26.7. klo 18:00 Kankaanpään Maila  -  Kouvolan Pallonlyöjät
to 26.7. klo 18:00 Koskenkorvan Urheilijat  -  Joensuun Maila
to 26.7. klo 18:00 Pattijoen Urheilijat, Raahe  -  Sotkamon Jymy
to 26.7. klo 18:00 Vimpelin Veto  -  Kiteen Pallo -90
su 29.7. klo 17:00 Hyvinkään Tahko  -  Koskenkorvan Urheilijat
su 29.7. klo 17:00 Imatran Pallo-Veikot  -  Kouvolan Pallonlyöjät
su 29.7. klo 17:00 Kiteen Pallo -90  -  Joensuun Maila
su 29.7. klo 17:00 Oulun Lippo Pesis  -  Kankaanpään Maila
su 29.7. klo 17:00 Seinäjoen JymyJussit  -  Vimpelin Veto
su 29.7. klo 17:00 Alajärven Ankkurit  -  Sotkamon Jymy